AnySalaTítolArtista/s
2017AUDITORI17é CONCURS TALLERS DIDÀCTICS MUA
2017POLIVALENTTerritoris personals. Màster PhotoalacantMar Blanes Martínez, Norma Clemente Navarro, María Dolores Esparza, Toni Kuraga, Enrique Martínez Musabimana, Pedro Muñoz, María Perova Alonso, Juan Carlos Sanz González, Manuel Antonio Velandia Mora
2017EL CUBEAC 2017. XVII CONCURS TROBADES D’ART CONTEMPORANIAurora Alcaide. Joaquin Artime. Javier Ayuso. Grupo B.y.e. María Caro. Ignacio Chillón. Jorge Conde. Alejandra De La Torre. Mª Del Carmen Díez Muñoz. Iago Eireos. Fab Lab Alicante. Nuria Ferriol Molina. Mónica Jover. Cecilia Lutufyan. Raquel Mora. O.R.G.I.A. Elena Rato. Jose Antonio Reyes. Eder Sánchez. Clara Sánchez Sala. Miguel Sbastida. Daniel Tejero. Yoshimar Tello. David Trujillo
2017EL CUBConnexió by Finsa. Espais connectats per la fusta.VVAA
2017POLIVALENT40 quimiografies de Llorens Ferri. Dibuixar amb llibertatLlorens Ferri
2017POLIVALENTRETROALIMENTA’T DE LA CULTURA
2017EL CUBPHOTOGRAPHICA OVIDIANA.
TOMIS 2011 – SULMONA 2015
Joaquín Bérchez
2017SEMPEREmulier, mulieris 2017Consuegra Romero. Catarina Diedrich & Antonio Mas. María del Carmen Díez Muñoz. Palmira García Quintana. Amalia Julieta Gómez. Erica Landfors. Vero McClain. Miriam Navarro Fuertes. Alicia Palacios-Ferri. Priscilla Pessoa. Raquel Planas. Katarzyna Rogowicz. Virginia Rota
2017EXTERIORGómezLucía Gómez Meca
2017EL CUBEDUCAR PARA LA VIDA. Proyectos, reflexiones y creatividad del alumnado
2017POLIVALENTION CREANGĂ Y SUS PERSONAJESARY MURNU y ION CREANGĂ
2017EL CUBARCADI BLASCO. ART, ARQUITECTURA I MEMÒRIA (1954-1974)Arcadi Blasco
2017SEMPEREPOEMA ENVASADO AL VACÍORafael Maestro
2017EL CUBEL VIGILANTE DE LA NIEVERobés sobre textos de Antonio Gamoneda
2016EL CUBEL INFINITO BORGESColección Museo del Escritor
2016EL CUBINESTABLOSLidó Rico
2016NAIASCol·lecció Daniel EscolanoDaniel Escolano
2016SEMPEREHipocampscolección Ars Citerior - colección olorVISUAL
2016POLIVALENTPerseguidos por su fe. La Comunidad Bahá'i de IránVVAA
2016EL CUBLa mano que traza. Análisis y modelado de estructurasVVAA
2016ARCADI BLASCODESTINS, COL•LECCIÓ MUAJulius Shulman, Carlos Cánovas, Josh Müller, Margarita Andreu, Eusebio Sempere, Javier Romero, Alicia Lamarca, Javier Lorenzo, Cristina De Middel, Cristina Fontsaré, Paloma Muñoz, Walter Martin, Guillermo Llobet, Joan Castejón, Antoni Miró, Ángel G. Catalá, José Manuel Carratalá, Rafa Arjones
2016SEMPEREPLUS II - RESIDÈNCIES FORMATIVES DE CREACIÓ I RECERCA ARTÍSTICAAgus Bres, Pilar García-Huidobro, Gloria Marco Munuera, Vero McClain, Clara Sánchez Sala
2016EL CUB<30 art jove de l'AlcoiàNeus Bou, Rubén Fresneda, Verónica Ortuño, Pau Sellés
2016EL CUB10th Healthy Housing Awards
2016POLIVALENTPrimera olaLaura Soler Mengual, Carolina Diego, José Luis Mora Rozalén, Rosa Sala Máñez, Juanjo López Lozano, Andrés Lacontra, Tomás Hernández Cegarra, Víctor Pérez Sainz, Paco Candela Rodríguez, Pedro Ponce Navarro
2016AUDITORITALLERES DIDÀCTICS MUA 2015/16VVAA
2016EL CUBEAC 2016. XVI CONCURS TROBADES D’ART CONTEMPORANIALFONSO ALMENDROS. AUSÍN SÁINZ. AURELIO AYELA. MIGUEL BAÑULS. TANIA BLANCO. ABRAHAM CALERO. RAFAEL CHINCHILLA. OLGA DIEGO. LAURA FRANCO CARRIÓN. IGNACIO GARCÍA SÁNCHEZ. ROCÍO GARRIGA. JESÚS HERRERA MARTÍNEZ. MARLA JACARILLA. ROBERTO LÓPEZ. JONATHAN NOTARIO. MARÍA PLATERO. FERNANDA RAMOS. FLORENCIA ROJAS. JULIO SARRAMIÁN. SOMOSNOSOTROS (BEGONYA GARCÍA Y ALFONSO FERNÁNDEZ). PEPE TALAVERA. IGONE URQUIZA. ÓSCAR VÁZQUEZ CHAMBÓ. ROCÍO VILLALONGA
2016EL CUBCONCURSO ALICANTE COTA CERO / CONCURSO ASCER _UAAlumnos de Acondicionamiento y Servicios 3. Departamento de Construcciones Arquitectónicas. / Alumnos de Acondicionamiento y Servicios 3. Departamento de Construcciones Arquitectónicas
2016SEMPERETIERRA INUNDADAMº Dolores Mulá
2016EL CUBARTE Y NATURALEZA HOYGrazia Ruiz Llamas, Alfredo Cuervo Pando, Antonio Aznar Mínguez, Carmen Castillo Moriano, Inmaculada Abarca Martínez, Laura Boj Pérez, Domingo Campillo García, María Dolores López Martínez, David López Ruiz, Alfredo José Ramón Verdú, Bibiana Soledad Sánchez Arenas, Pilar Manuela Soto Solier, Óscar Urralburu Arza, Elena Vicente Herranz, José Víctor Villalba Gómez, Mauricius Martins, Marta Strambi y Javier Gómez de Segura
2016EL CUBAlicante se rueda
2016EL CUBRACIONALISMO LEVANTINODavid Sardaña e Íñigo Lanz
2016SEMPEREmulier, mulieris 2016Emilio Bianchic, Mónica Contreras, Eugenia Cuéllar, Natalia de León, Marula Di Como, Espumillón (Juan F. Navarro y Estela Madrid), Ana Fogeda, Ester Gandía, Esther García Urquijo, Lidia García. Sata, María Gimeno, Tamara Jacquin, Héctor León León, Pepa Marhuenda, María Mascaró, Lucía Morate, Melania Olcina, Óxido (Saúl Sellés y Pascual del Vas), Isabel Rosado, Eva Viera
2016POLIVALENTY TÚ, ¿POR QUÉ ERES NEGRO?RUBÉN H. BERMUDEZ
2016EL CUBLa ciudad desde las Redes Sociales
2016EL CUBReencuentro con Onetti
2016EL CUBLos 13 del Sidrón
2016POLIVALENT70 veces 7Natalia Ribes Hankins
2016ARCADI BLASCOVA EN SÈRIE. COL·LECCIÓ MUAJulián Casado, Eusebi Sempere, Agustín Ibarrola, Antoni Miró, Joaquín Cánovas, Aitor Ortiz, Jérôme Combrier, Eugènia Agustí, Sandra March, María María Acha-Kutscher, Everlyn Nicodemus, Cayetano Navarro.
2016SEMPERECARTOGRAFÍAS SILENCIADASANA TERESA ORTEGA
2015EL CUBcul-de-sacGuillermo Lledó
2015EL CUBESTUDIS D'ARTVVAA
2015SEMPEREJOSÉ GALLEGO. LA FRAGILIDAD DE LA LUZJosé Gallego
2015EL CUB10 ANYS DE L’ARXIU DE LA DEMOCRÀCIA
2015EL CUBLA GLORIOSA SU CARTELERÍA DE GUERRA LAS MEMORIAS DE SUS HOMBRES
2015POLIVALENTDIBUIXANT, GRAVADOR I ESTAMPADORLlorens Ferri
2015EL CUB+PLUS. RESIDÈNCIES FORMATIVES DE CREACIÓ I INVESTIGACIÓ ARTÍSTICA DEL MUAPABLO BELLOT, ÁNGEL MASIP, JUAN F. NAVARRO, MARÍA ORTEGA ESTEPA, ALEXANDRA RODES
2015EL CUB75é Aniversari Hospital Sueco-Noruec. Alcoi
2015EL CUBL’HOSPITAL SUECO-NORUEC D’ALCOIAntoni Miró
2015POLIVALENT ACTORS ROMANESOS EN ELS ESCENARIS EUROPEUS, ACTORS EUROPEUS ALS ESCENARIS ROMANESOSVVAA
2015SEMPEREMUÑOZ VERA. PINTURES [2008-2015]Muñoz Vera
2015EL CUBEXIT. MÀSTER CAMPUS D'ALTEA. UMHMIRIAM RINCÓN, MARINA YEPES, CELIA PUERTO, ALBERTO CASTELLÓ
2015EL CUBExposició del concurs Arquitectura, Energia i Medi Ambient i Premis Càtedra Ceràmica-Taller Ceràmic de la UA
2015AUDITORITALLERES DIDÀCTICS MUA 14-15VVAA
2015SEMPEREDE L’ESPAI FILATMónica Jover
2015EL CUBChemins de fer, chemins de sable: les Espagnols du Transsaharien. FOTOGRAFIESCarmen Ródenas
2015POLIVALENTVIRTUAL CONSTRUCTION. Detalls Constructius + Realitat Augmentada
2015EL CUBEAC 2015. XV CONCURS TROBADES D’ART CONTEMPORANIJOSEP ALBERT, ANTONIO ALONSO, MANOLO BELTRÁN, CELIA DE LA FUENTE, JULIO FALAGÁN, MIGUEL ÁNGEL FÚNEZ, JÉRÔME GELÈS, AMAYA HERNÁNDEZ, RODRIGO ILLESCAS, SILVIA LERIN, YANN LETO, RAFAEL LÓPEZ-BOSCH, ALEX MARCO, PÀTRIC MARÍN, NEŽA AGNES MOMIRSKI, ANA PASTOR, LOIS PATIÑO, EDUARDO P. SALGUERO, LUCIANA RAGO, ANTONIO R. MONTESINOS, JOSÉ SÁNCHEZ - GLASSDUNE, CARLOS MIGUEL SÁNCHEZ, AARÓN SANROMÁN, SAÚL SELLÉS, ELENA TORELI, PACO VALVERDE
2015ARCADI BLASCORECORDANT SEMPERE. Diàlegs en la col·lecció del MUAVVAA
2015EL CUBACTIVISMES DE GÈNERE: Descobrint les Guerrilla GirlsGuerrilla Girls
2015SEMPEREmulier, mulieris 2015María Andrés Sanz, Cerámica Ytres (Ángela Casanova Antón, Rosa González Soto, Remedios Monllor Vidal), Paloma de la Cruz, Erika Ede, Sandra Paula Fernández, Cecilia García-Giralda Rodríguez, Gloria López, Ingrid Lozano, María Mascaró, Francesca Montinaro, María Ortega Estepa, Eduardo P. Salguero, Ana Riaño, Txuca, Sara Vilar
2015POLIVALENTUrlaubIrene Cruz
2015EL CUBESCRITURA MATERIALRAÚL ZURITA
2015EL CUBSTRUCTURAL POINT. Maquetes de construcció d'estructures
2015EL CUBTEMPS DE GUERRA 1936-1939Tomàs Ferrándiz
2015EL CUB60 ANYS DE GEOMETRIAArtur Aguilar. Miguel Alberquilla. Manuel Ángeles Ortiz. Elena Asins. Waldo Balart. Manuel Barbadillo. Erwin Bechtold. Miguel Ángel Campano. Carlos Cartaxo. Luis María Caruncho. Julián Casado. Joan Claret. José María Cruz Novillo. Gerardo Delgado. Dis Berlin. Equipo 57. Carlos Evangelista. Francisco Farreras. Robert Ferrer i Martorell. Juan Fuster. Amadeo Gabino. Emilio Gañán. Tomás García Asensio. Julián Gil. José Luis Gómez Perales. Gregorio González. Albano Hernández. José Maria Iglesias. Felipe Iguiñiz. José María de Labra. Guillermo Lledó. Antonio Lorenzo. Luis Lugan. Óscar Martín. Joaquín Michavila. Antoni Miró. Roberto Mollá. Luis Moragón. Pedro Muiño. María Dolores Mulá. Pablo Palazuelo. Rinaldo Paluzzi. Guillermo Pérez Villalta. Jordi Pericot. Águeda de la Pisa. Massimo Pisani. Cristóbal Povedano. Jaume Rocamora. Vicente Rodes. Antonio Rojas. Gerardo Rueda. Iñaqui Ruiz de Eguino. Eduardo Sanz. Koldo Sebastián. Eusebio Sempere. Ramón Urbán. Salvador Victoria. Joan Vila Casas. José María Yturralde.
2015ARCADI BLASCOLa llum del Mare Nostrum. Homenatge a Eusebi SempereAlbano. Antoni Clavé. Juan Cuéllar. Dis Berlin. Juan Manuel Fernández Pera. Robert Ferrer i Martorell. Pep Garro. Gerardo Gimona. Josep Guinovart. Joan Hernández Pijuan. Antonio Lorenzo. Rafa Macarrón. José Luis Mazarío. Joaquín Michavila. Antoni Miró. Manuel H. Mompó. Nico Munuera. Albert Ràfols-Casamada. Vicente Vela. José María Yturralde
2015SEMPERESobre paper. Artistes a la Comunitat ValencianaCol·lecció Tomás Ruiz
2015POLIVALENTArquitectures per a la defensa de la costa mediterrània (1936-1939)VVAA
2014POLIVALENTUNA MIRADA IRÒNICALlorens Ferri
2014ARCADI BLASCOEN PETIT FORMAT. Col·lecció MuaEverlyn Nicodemus, Elvira Pizano, Francisco Farrerras, Nacho Bolea, Amadeo Gabino, Luis Moragón, Carmen Cutillas, Juan Vida, Eusebio Sempere, Miguel Catalá, Sánchez Montalbán, Rafael Navarro, Úrsula Ochoa, María María Acha-Kutscher, Cayetano Navarro e Inmaculada Abarca
2014SEMPEREDES DE DINS. ART CONTEMPORANI DES D’ALACANTMilagros Angelini, Rosana Antolí, Aurelio Ayela, Rosalía Banet, Pablo Bellot, Cristina de Middel, Olga Diego, Cristina Ferrández, Juan Fuster, Ferran Gisbert, Susana Guerrero, Kribi Heral, Eduardo Infante, Mónica Jover, Edgar Mendoza, Javi Moreno, Juan Carlos Nadal, Luisa Pastor, Jesús Rivera
2014EL CUBMemòria gràfica, 35 anys UAVVAA
2014SEMPEREL’ARTISTA I LA MARE. DANIEL ESCOLANO. COL·LECCIÓ MUA - COL·LECCIÓ MARÍA CÁRCEL COLLDaniel Escolano
2014EL CUBVIII Premis a l'Edificació SaludableVVAA
2014EL CUBEAC XIV. CONCURS INTERNACIONAL TROBADES D’ART CONTEMPORANITATIANA ABELLÁN, AGGTELEK, ALFONSO ALMENDROS, ROSALÍA BANET, MANU BLÁZQUEZ, CARMA CASULA, ROBERT CERVERA, VANESSA COLARETA, MUTUA ARTÍSTICA, ALBERTO FEIJOO, SANDRA PAULA FERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGEL GARCÍA, MARCO GODOY, PAULA GORTÁZAR, PATRIK GRIJALVO, NURIA GÜELL, ORIOL JOLONCH, GUILLEM JUAN SANCHO, ANTONIO MAS, FERNANDO MASELLI, LEVI ORTA, JAVIER PALACIOS, LEONOR SERRANO RIVAS, LLORENÇ UGAS DUBREUIL
2014EL CUBPremis Càtedra Ceràmica - Taller Ceràmic de la Universitat d'AlacantVVAA
2014EL CUBWSB14: Switch on Powering TransformationVVAA
2014EL CUBDel Pla de l'Espartal al Parc Central. Visions sobre l'àmbit del soterrament en la ciutat d'AlacantVVAA
2014SEMPERECAL·LIGRAFIA JAPONESA A ESPANYA. Obres mestres de la cal·ligrafia japonesa contemporàniaVVAA
2014EL CUBElogi de la brisa. Llorenç PizàLlorenç Pizà
2014SEMPEREmulier, mulieris 2014Ángeles Agrela, Catherine Armand, Pilar Boullosa Álvarez, Alejandra Bueno, Lourdes Carcedo, CRAJES, Luciana Crepaldi, Chiara De Marco, Mathilde de Morny, David Piamonte, Georgina Espasa, Catherine Grangier, Susana Guerrero, Inma Herrera, Ana Jiménez Rubio, Elena López Martín, Ana Marcos, Mireya Martín Larumbe, Luis Melón Arroyo, Pilar Moreno, Celia Puerto, Laura Ramis, Guillermo Rojas, Juan Carlos Rosa Casasola, Maria Spissu, Nilson, Sandra Suárez Chachapoyas, Miriam Tello, Elo Vega
2014POLIVALENT5 secondes et des poussiéresDeborah Kempczynski
2014POLIVALENTMUR MEDITERRANI. Arquitectures per a la defensa de la Guerra d’Espanya (1936-1939)VVAA
2014EL CUBImatges Vives. Vint anys de la Xarxa Vives d'universitatsVVAA
2014SEMPEREMIRADES. MOSTRA ARTÍSTICA DE LA VISIÓ I LA MIRADAVVAA
2013ARCADI BLASCOENTRE CEL I TERRA. PAISATGES EN LA COL·LECCIÓ DEL MUAPedro Álvarez, Albert Agulló, Dis Berlin, Carlos Cánovas, Joan Casellas, Jérôme Combrier, María Chana, Aram Dervent, Eduardo Lastres, Walter Martin y Paloma Muñoz, Josh Müller, Ana Peters, Javier Romero, Eusebio Sempere, Julius Shulman, Silvia Viñao
2013SEMPEREMar de fonsJavier Pastor
2013L'ALCÚDIASALA VILAMUSEU. Xarxa de Museus i Monuments de la Vila JoiosaVVAA
2013L'ALCÚDIASALA L’ALCÚDIA. Fundació Universitària d’Investigació ArqueològicaVVAA
2013EL CUBEAC XIII. CONCURS INTERNACIONAL TROBADES D’ART CONTEMPORANIELSSIE ANSAREO, ROSANA ANTOLÍ, FERNANDO BAYONA, PABLO BELLOT, HÉLÈNE DUBOC, ANA ESTEVE, CRISTINA FERRÁNDEZ, CHUS GARCÍA FRAILE, CAYETANO NAVARRO, CARLOS GARCÍA PELÁEZ, OLALLA GÓMEZ, RAÚL HEVIA, MARLA JACARILLA, CLAUDIA MARTÍNEZ, ÁNGEL MASIP, ROSELL MESEGUER, DIEGO OPAZO COUSIÑO, JUANMA PÉREZ GONZÁLEZ, MP & MP ROSADO, JULIO SARRAMIÁN, SAÚL SELLÉS, ION SOBERA OCHOA, MIRIMARI VÄYRYNEN, SALVI VIVANCOS
2013SEMPEREEL DERELICTE BOU FERRER, UN JACIMENT EXTRAODINARIVVAA
2013EL CUBLa mar que no va poder veure Jordi Juan. Campanyes Bentart. Cartografia Tridimensional VVAA
2013EL CUBRAÜL BOTELLA. Mostra retrospectivaRaül Botella
2013EL CUBJULIO CORTÁZAR. Un recorregut
2013EL CUBRETROCONSOLES ALACANT 2013
2013EL CUB7TH HOUSING AWARDVVAA
2013EL CUBTALLER CERÀMIC UAVVAA
2013SEMPEREEls paisatges de la mentWences Rambla
2013EL CUBSENYIvana Larrosa
2013EL CUBTRÀILERS + PUBLICITAT SOCIALVVAA
2013EL CUB25 anys de teatre en la UAVVAA
2013SEMPEREA través de l'espill. Lectures de l’obesitat: medicina, art i societat
2013EL CUBCOVERS (1951-1964). Cultura, Joventut i Rebel·liaVVAA
2013EL CUBmulier, mulieris 2013Milagros Angelini, Elisa Arteta, Sofía Bellange y Juan F. Navarro, Eugenia Blanco, José Fulgencio Cánovas Roca, Marta Cánovas Roca, Carmen La Griega, Oihana Cordero, Carolina Cruz Guimarey, Antonio Díaz Grande, Miriam Durango, Sandra Paula Fernández, Svetlana Gedz, Blanca Giménez, Susana Guerrero, Inma Herrera, Ewelina Kramarz, Valentina Lapolla, Paola Michaels, Úrsula Ochoa, Deborah Orozco, Gertrudis Rivalta, Katarzyna Rogowicz, Monika Rühle, Rosa Sala, May San Alberto, Eva Santín, Helena Toraño, Yolanda Velázquez, Mauricio Vergara, Xu Musang
2013SEMPEREJoan Fuster. Nosaltres, els Valencians. 1962-2012 VVAA
2013ARCADI BLASCOArcadi Blasco. Relats de línies i fangArcadi Blasco
2013SEMPEREEl vol del gatAntoni Miró
2013EL CUBDel càlcul numèric a la creativitat obertaVVAA
2012ALTAMIRANosaltres, 30 anys de l'Estatut d'AutonomiaVVAA
2012SEMPEREXII Trobades d’Art ContemporaniMaría María Acha-Kutscher, Christian Bagnat, Antonio Barea, José Luis De La Parra, Aram Dervent, Ferran Gisbert, Juana González, David Latorre, Julio López, Carlos Maté, Xavier Monsalvatje, Lois Patiño, Keke Vilabelda & Kalo Vicent
2012EXTERIORDel morat al negre. Violència de gènere a través de la premsa gràfica alacantina 2007-2012VVAA
2012365WINTER GARDENRyoko Aoki, Tam Ochiai, Lyota Yagi, Koki Tanaka, Hiroshi Sugito, Taro Izumi, Mahomi Kunikata, Aya Takano, ChimPom, Makiko Kudo, Masanori Handa, Hiroe Saeki, Masaya Chiba, Keisuke Yamamoto
2012SEMPERECom veus la ciència?VVAA
2012SEMPEREPOSA’T EN LA MEUA PELL. Col·lecció MUARafa Arjones, José Manuel Carratalá, Cristina De Middel, Antonio Fernández Alvira, Patricia Gómez, Francisco Guillén, Laila Hotait, Päivi Koskinen, Guillermo Llobet, Sandra March, Asta Masiulyte, María María Acha, Ana Maya, Antoni Miró, Juan Carlos Nadal, Rafael Navarro, Ibarí Ortega, Salvi Vivancos.
2012ALTAMIRAMuralla RojaVVAA
2012ALTAMIRAVI Edició de Premis a l'Edificació SaludableVVAA
2012ALTAMIRATaller ceràmic UA 2012VVAA
2012ALTAMIRAXII Concurs de Tallers Didàctics del MUAVVAA
2012NAIASHISTÒRIES DE PEIXOS I PESCADORSAurora Alcaide Ramírez
2012SEMPEREMUARÉ: ART I PUBLICITAT. PUBLICITAT SOCIAL EN ALACANT Los alumnos de Publicidad y RR.PP. de la Universidad de Alicante
2012SEMPEREmulier, mulieris 2012María María Acha-Kustcher, Almudena Armenta, Eugenia Blanco, Laura Boj, Carmelo Brustia, Reyes Caballero, Ro Caminal, Penélope Castaños, colectivo La Ignorancia (Ana Cembrero/Jorge Piquer), Regina Degiorgis, Helena Delgado, Yolanda Domínguez, Verónica Fieiras, Susana Guerrero, Roberto Lacalle, Luis Molinero, Mª Victoria Muñoz Gallego, Francis Naranjo, Laura Piñeiro, Arántzazu Ros Soriano, Eva M. Santos, Noemi Sjöberg, Maíra Soares y Laura Torres Gandía.
2012NAIASCAP LLOC ESTÀ ACÍEva Poyato
2012NAIASDON'T HAPPY, BE WORRYMoisés Yagües
2012ALTAMIRAVAGAREJANT 2007/2012Xavi García
2012365LA COL·LECCIÓ DEL MUSEU DE LA UNIVERSITAT D’ALACANTVVAA
2011NAIASEl subjecte entregat a la metonímia infinitaJuan F. Navarro
2011NAIASEl gest i l’empremtaPablo Pardo
2011SEMPERETemps de Transició (1975-1982)Fundación Pablo Iglesias
2011NAIASProjectes fi de carrera Escola Superior Arquitectura Escuela Superior Arquitectura EPSA
2011ALTAMIRAProjectes fi de carrera Escola Superior Arquitectura Escuela Superior Arquitectura EPSA
2011ALTAMIRAMèxic en procés: el cas PueblaVVAA
2011SEMPEREPROCESSOS ARTÍSTICS COL·LECCIÓ MUAHans Bruno Fay, Joan Casellas, Amadeo Gabino, José Gutiérrez, Agustín Ibarrola, Elvira Pizano y Eusebio Sempere
2011365A deshoraRafael Navarro
2011365PinturesJavier Lorenzo
2011SEMPEREContemplacióSilvia Viñao
2011NAIASEXHUMANT FOSSES, RECUPERANT DIGNITATSVVAA
2011ALTAMIRAV PREMI EDIFICACIÓ SALUDABLE VVAA
2011365La mar de ciènciesVVAA
2011NAIASXI CONCURS DE TALLERS DIDÀCTICS DEL MUAVVAA
2011SEMPEREEL·LIPSIPepa L. Poquet
2011365NEGRE. Art CentreafricàVVAA
2011EXTERIORPLANET FERROVIA. SECTOR III. EL MURO DE PLANCKViktor Ferrando
2011365mulier, mulieris 2011 Esther Achaerandio, Paula Anta, Elena Arjona, Eva Armisén, Joaquín Artime, Víctor Manuel Ausín Sáinz, Bárbara Bañuelos, Sara Biassu, Eugenia Blanco, Laura Boj, Roxana Buttazzoni, Mª Teresa Caballero, Elena Cortés, Cruella D´Abril, Nerea de Diego y Patirke Arenillas, Pepa Espasa Pastor, Ana Gallardo, Lupe Godoy, Susana Guerrero, Laia Hotait, Päivi Koskinen, Erica Landfords, José Vicente Leguey, Mª del Mar Martínez, Teresa Matas, Paloma Merchan, Roberto Milán, Inés Molina, Alexandre Montourcy, Mª Victoria Muñoz Gallego, Tatiana Muñoz López, Juan F. Navarro Llinares, David Ortega, Carmen Lucía Palés, Weiju Pan, Mª Luisa Pérez Rodríguez, Nuria Ruibal, Gema Rupérez, Estíbaliz Sádaba, Rosa Sala, Eva Santos, Gloria Segura i Jordà, Mª Jesús Suárez Ballesteros, Helena Toraño, María Veses Ferrer, Silvia Viana Chaves, María Zambrana, María Zarazúa y Remedios Monllor Vidal, Ángela Casanova Antón, Esperanza Fuente Saiz y Rosa González Soto.
2011NAIASDones de la transicióVVAA
2011ALTAMIRARECORD D'UNA ESPERANÇA. LA SEGONA REPÚBLICA A ALACANT (1931-1936)VVAA
2011SEMPERESEMBLANCESJusto Almendros
2011ALTAMIRACol·lecció MUA. Ingressos 2009-2010. Marco Algovia, Arcadio Blasco, Dolores Castilla, Antonio Fernández Alvira, Fiumfoto, Mª Dolores Gregori, Hiscocks, Sandra March, Tomás Martínez López, Cayetano Navarro, Elvira Pizano, Eugenia Sancho, MòNica Sans Carré, Beatriz Sánchez Sánchez, Ben Vine, Salvi Vivancos
2010SEMPERESiguem realistes, Nova figuració contemporàniaEdgar Mendoza, Violeta Esparza, Lorena Amorós, Juan Palomares, José Sánchez, Torregar, Luís Molinero, Jorge González, Javi Moreno, Mario Romero, Verónica Perales, Gerard Mas y Samuel Salcedo
2010365Històries (de la nostra història)Antoni Miró
2010NAIASHistòries (de la nostra història)Antoni Miró
2010NAIASTerra i Gent de la Selva LacandonaMartín Barrios
2010SEMPEREFragilitat de paperSaid Messari
2010ALTAMIRACap, done una oportunitat al seu cervellRamón Esono
2010SEMPERELlars. Col·lecció MUAJulius Shulman, Agustín Ibarrola, Dis Berlin, Carlos Cánovas, Isidro Blasco, Pilar Sala, Joan Castejón, Raúl Ortega, Rafael Arjones, José Olivares, Ángel García Catalá, José Manuel Carratalá, Alicia Lamarca, Jerome Combrier y Mario Bienes
2010SEMPEREPremis Biennal d'Onil, 1978-2010VVAA
2010365EAC XI. CONCURS TROBADES D'ART CONTEMPORANIAlberto Cea González, Francesca De Pieri, Daniel García Sánchez, Juan Martín Zarza, Blanca del Río Oriol, Juan José Martín Andrés, Carlos Martínez Serrano, Antonio Fernández Alvira, Javier Moreno Pérez, James A. Marr, Antonio Jesús Barea López, Roberto Martínez Rodrigo, Joao Pedro Ribeiro Ferreira, Marta González Fernández, Juan Carlos Cardenal Alonso-Allende, Angel Masip Soriano; y una en equipo, formado por Leónidas Spinelli Capel y Juan Pablo Ordúñez Martínez.
2010NAIASSINERGIESMº Dolores Gregori Galindo
2010ALTAMIRAFetitxes del Rock. Col·lecció privada del Pirata i Ken HensleyVVAA
2010NAIASEspai Temps 3Carmen Cutillas
2010SEMPERESÈRIE 1Guillermo Llobet
2010365LIGHTNESSVVAA
2010365LES EMPREMTES DEL TEMPSVVAA
2010ALTAMIRAMANGA, una cultura en imatgesVVAA
2010SEMPEREmulier, mulieris 2010Elena Aguilera, Marco Algovia, Mª Covadonga Barreiro, Monique Bastiaans, Chema Castelló, Naia Del Castillo, Antonio Díaz Grande, Yolanda Domínguez, Femenino Plural (Analía Beltrán i Janés y Paula Noya), Cristina Gamón Lázaro, Manuel Granados, Susana Guerrero, Lía G., Sandra March, Pepa Marhuenda, Rosa Mascaró, Ester M. Travel, Cayetano Navarro, Carmen Lucía Palés Chaveli, Rustha Luna Pozzi-Escot, Miguel Pueyo, Santos Román, Marinella Senatore y Ana Vázquez Adán.
2010ALTAMIRACientífiques invisiblesVVAA
2010NAIASLA PROFUNDITAT DELS ULLSHanamaro Chaki
2010365Investigacions entorn del dibuix 1995/2010Pepe Azorín
2010ALTAMIRAD'un món a un altreCarmen Arbués Miró y François Poirier
2009SEMPERERetorn als orígensElvira Pizano
2009NAIASPRESES DE FRANCOVVAA
2009ALTAMIRAVida i Miracles de Paula P.Cristina de Middel
2009365VUIT VISIONS: DISTRICTE CSergio Belinchón, Jordi Bernadó, Bleda y Rosa, Manel Esclusa, Aitor Ortiz, Xavier Ribas, Montserrat Soto y Valentín Vallhonrat
2009SEMPEREDiàlegs amb Sempere. Col·lecció del MUAEusebio Sempere, Pablo Picasso, Arcadio Blasco, José Vento, Ana Peters, Salvador Victoria, Nacho Bolea, Mª Teresa Martín Vivaldi, Javier Romero, Ricardo Junio, Josh Müller, Eugenia Agustí, Ángel M. Fitor e Ibari Ortega
2009365HABANARobés
2009NAIASSIBIU. Jove des de 1191. Exposició col·lectiva de fotografiaMarcel Baciu, Dumitru Budrala, Viorel Frangulea, Stefan Jammer, Dragos Lumpan, Victor Oancea y Lucky Sandulescu
2009SEMPEREEAC X. TROBADES D'ART CONTEMPORANIAna Esteve, Ester García, Helí García, Eduardo Infante, Alicia Lamarca, Natalia López, Andrea Perissinotto, Raquel Puerta, Carlos Serrano y Ana Vivoda
2009ALTAMIRAEl MekongTomás Martinez y Gabriel Díaz
2009NAIASTrajecte emergentTatiana Abellán, Armando Miguélez, Luisa Pastor y Sergio Porlan
2009SEMPERECERÀMICA JAPONESAVVAA
2009ALTAMIRASELECCIÓ D'OBRES DEL PATRIMONI HISTÒRIC-ARTÍSTIC, UNIVERSITAT DE GRANADAVVAA
2009365COL·LECCIÓ D'ART CONTEMPORANI DE LA UNIVERSITAT DE GRANADAVVAA
2009ALTAMIRAÁfrica, mon amourCarmen Ródenas
2009365CORPÓREAInmaculada Abarca, Almalé-Bondía, Carolina Antón, Rosalia Banet, Pablo Bellot, Bruno Bresari, Antonio Blázquez Fernández, Dolores Castilla, Diana Coca, Hanamaro Chaki, Ignacio Chavarri Urrutia, Violeta Esparza Parra, Ana Esteve Llorens, Antonio Fernández Alvira, Ibai Fernández-Valdés Villa, Cristina Ferrández Box, Óscar Ferré Navarro, Valentín Ferrero Merino, Fiumfoto, Alejandra Garrido Becerra, Susana Guerrero Sempere, Enrike Gómez Aguilera, Juan Gómez Delgado, Manuel Granados Rodríguez, Heral Kribi, Jesús Herrera Martínez, Beatriz Jiménez De Maquirriaín, Elena Jiménez, Iván Larra Plaza, Juan Francisco López Aguilar, Ramón López De Benito, Alberto Lorca, Sandra March, Imanol Marrodán Bernabé, Concha Martínez Montalvo, Ana Matey, Mar Mendoza Urgal, Oriol Nogues, Fran Orallo, Grupo Orgía, Felipe Ortega Regalado, Jesús Otero-Yglesias, Carmen Lucía Palés Chaveli, Pau Pascual Galbis, Mª Cruz Prieto Pérez, Enrique Radigales, Elena Rato Tascón, Noa Reshef, Mapi Rivera Guiral, Mario Rodríguez Ruiz, Valentín Rojas Henarejos, Emilio Roselló Tormo, Gabriel Rufete, Casilda Sánchez, Beatriz Sánchez Sánchez, Laura Sánchez Rubio, Paz Tornero, Laura Torrado Zamora, Silvia Viana Chaves, Amaia Vicente García, Ben Vine, Marga Ximénez.
2009SEMPEREmulier, mulieris 2009María María Acha Laura Boj Pérez, Virginia Calvo, Roser Caminal, Sandra March, Beatriz Fernández Rodríguez, Sara Fried, Susana Guerrero, Beatriz Jiménez de Marriquiain, Juan López López, Pepa Marhuenda, Carlos Pedrón, Mónica Porta, María Platero, Darío Fernando Ramírez Segura, Pedro Roldán Guerra, Dolores y Remedios (Pablo Ruiz y Esther de la Torre), Olga Ruiz, Bárbara Sánchez, Mónica Sans Carré, Leonor Solans, Pilar Talavera, Mayka Torreadrado, Torregar, Flavia Totoro e Igone Urquiza
2009ALTAMIRADetalls i teixiduresFederico Lizón Arques
2009SEMPEREColección MUA. Ingresos 2004-2008Martín Noguerol, Julián Casado, Felipe Iguíñiz, W. Repsold, José Díaz Azorín, Elvira Pizano, Nacho Bolea, Juan Vida, Lorena Amorós, Pablo Bellot, Eugenia Agustí, Silvia Sempere, Bibiana Soledad, Javier Moreno, Miguel Soler, Juan Gómez, Inmaculada Abarca, Eduardo Lastres, Mario Bienes, Joan Costa, Begoña Baeza, Ibarí Ortega, Mª Teresa Martín-Vivaldi, Ana Peters, Joan Castejón, Asta Masiulyte, Ana Maya y Bruma Schlothmann, Francisco José Sánchez Montalbán, Santos Montes, Paloma Muñoz y Walter Martin, Alicia Lamarca, Jérôme Combrier y Cristina Fontsaré
2008SEMPEREQuan creuem l’oceàLorena Amorós, Ignacio López, Juan Antonio Lorca, Sandra Martínez, Jesús Martínez Oliva, Cecilia Noriega-Bozovich, Pedro Ortuño, Eva Santos, Gertrudis Rivalta, Aurora Alcaide Ramírez, Husos, Ideas felices, Erika Trejo, Eduardo Cortils, Ana Navarrete, Verónica Perales, Fred Adam y Sylvia Molina
2008NAIASL’holografia russa figurativaVVAA
2008365ARCADI BLASCO, NARRADOR D'OBJECTESARCADIO BLASCO
2008SEMPEREMateriales zurdosEutiquio Estirado
2008ALTAMIRAMostra de vídeo d’autor espanyolPaloma Navares, Javier Codesal, Alex Francés, Daniel García Andujar y Mira Bernabeu
2008SEMPEREPER LA PAU I ELS DRETS HUMANSJesús Soler
2008SEMPERELA FOTOGRAFIA D’AUTOR EN LA COL·LECCIÓ DEL MUAMargarita Andreu, Isidro Blasco, Aitor Ortiz, Julius Shulman, Cristina Fontsaré, Alicia Lamarca, Paloma Muñoz, Walter Martin, Carlos Cánovas, Mayte Vieta, Josh Müller, Francisco José Sánchez Montalbán, Jérôme Combrier, Santos Montes, Rafael Navarro, Patricia Gómez y Jesús Zuazo.
2008SEMPERELES DONES FORTES. ApropiacionsJoan Costa
2008ALTAMIRAA LA DERIVABernabé Gómez Moreno
2008SEMPEREmulier, mulieris 2008Inmaculada Abarca, Milagros Angelini, Penélope Castaños, Cristina Fontsaré, Noelia García, Mabel Martínez, Sonia Massó, Ana Maya, Mar Modolell, Alba Moreira, Marian Navarro, José Luis Pérez, Rosa Sala, Bruma Schlotchmann, Rosa Serna, María Jesús Suárez, Erika Trejo, David Trujillo y Salvi Vivancos
2007NAIASWIN-D [Word•In•Now]-DataMoisés Mañas
2007ALTAMIRAESCUTS DE PAPER: Art contra la violència de gènereÁngeles Agrela, Eduardo Balanza, Olga Diego, Eugenia Funes, Sonia Navarro y Sara Sanz
2007365POÈTIQUES.CAMRaúl Belinchón, Sergio Belinchón, Begoña Cisneros, Rubén Ramos, Belén Uriel, Eduardo Valderrey, Gustavo Caprín, Glòrica Martí, Pedro Ortuño, Laura Torrado, Carlos Domingo y José Piñar
2007SEMPEREMon informàtic@VVAA
2007ALTAMIRAL'HAVANA: MIRADESJosé Mario Bienes Rodríguez
2007SEMPEREFiguracions de l’ArbreAngèle Etoundi
2007NAIASEt done els meus josIbarí Ortega
2007365L'abstracció en la col·lecció del MuaEusebio Sempere, Luís Moragón, Francisco Farreras, Aurelia Masanet, Elvira Pizano, Salvador Victoria, Carmen Cutillas, Albert Agulló, Amadeo Gabino, Dionisio Gázquez, Josep Ginestar, José Díaz Azorín, Maria Dolores Mulá, María Chana, Aurora Valero, Eduardo Lastres, Joaquín Michavila, Vicente Rodes, Padma von Mühlendahl, Roberto Mira, Felipe Iguiñiz, José Vento, Ana Peters, Emilio Zurita y Damià Díaz
2007SEMPEREJapanese Prints 1950-1990VVAA
2007ALTAMIRAViatger en la ciènciaAlexander von Humboldt
2007NAIASRestes de famíliaLorena Amorós
2007SEMPERECIÈNCIA I SUGGERIMENT: UNA EXPERIÈNCIA ARTÍSTICAVVAA
2007365EAC IX. TROBADES D'ART CONTEMPORANIRosana Antolí Gisbert, Kristoffer Ardeña, Daniel Cortés Mollá, Francisco Julián Martínez Cano, Jesús Navarro García, Begoña Baeza Bonmatí, Jérôme Combrier, Lilia Miralles Llorens, Ana Vivoda, Beatriz Carbonell Ferrer, Joan Saló Braut, Álvaro Tamarit, Anna Talens Pardo y María Zambrana Aliaga
2007ALTAMIRAEls orígens del l'Art a AlacanteMiguel Guerrero
2007SEMPEREmulier, mulieris 2007Fabiola Andreu, Milagros Angelini, Teresa Bonastre, Víctor Cámara, Cristina Cano Valle, Jorge Castro Gómez, Juan Ramón Cortés Gonzálvez, Cristina de Middel, Helena Ferrando, Pepa Marhuenda, Ana Maya, Javier Moreno, Marian Navarro, María Padilla, Eva Pereiro, José Luis Pérez, Fernando Pérez Martín, Rosa Fernanda Sánchez, Sibylle Schorlemmer y Bibiana Soledad
2007NAIASRitornelli laboralsMilagros Angelini
2007SEMPERECinc propostes per a una didàctica de l'abstraccióAurora Alcaide, Iluminada García-Torres, Dionisio Gázquez, Eduardo Lastres y Martín Noguerol
2007365Obres 1960-2006Riccardo Cordero
2007ALTAMIRASaharauís: un poble posat en secRafa Arjones, José Manuel Carratalá y Ángel García Catalá
2007NAIASASOJérôme Combrier
2006SEMPERE10 ANYS DEL PROJECTE HAVANA, UN PONT ENTRE CULTURESVVAA
2006NAIASTrompe-L´oeilBegoña Baeza Bonmatí
2006NAIASMelanconialesEugenia Agustí
2006SEMPEREDel morat al negreVVAA
2006ALTAMIRAAlacant, de la diligència al TRAMVVAA
2006SEMPEREDiversitat contemporània. Col.lecció del MUAJosé Gutiérrez Solana, Pablo Picasso, Joan Miró, Manuel Hernández Mompó, Amadeo Gabino, Eduardo Chillida, Eusebio Sempere, Salvador Victoria, Agustín Ibarrola, Arcadio Blasco, Joan Castejón, José Azorín, Albert Agulló, Vicente Rodes, Dis Berlin, Isidro Blasco, Santi Tena, Paloma Muñoz y Walter Martin
2006ALTAMIRAJosé M Soler García 1905-1996José M Soler García
2006SEMPEREVidre Contemporani, Biennal d’Alcorcón 2006VVAA
2006NAIASVisions nocturnesCristina Fontsare
2006NAIASCircuits TancatsDavid Trujillo
2006365EAC VIII. Trobades d'Art ContemporaniTatiana Martins, Víctor Cámara, Melissa Provezza, Alvaro Jaén, Daniel Olmo Boronat, Cristina Fernández, Salvi Vivancos, Teresa Bonastre Montilla, Cayetano García Navarro, Miguel Rael, Ascensión González, Teresa Martínez, Maribel Pérez López y Gabriel Bufete
2006ALTAMIRAEl collage a la col·lecció del MUASalvador Victoria, Everlyn Nicodemus, Luis Moragón, Dis Berlin, Nadal y Nacho Bolea
2006SEMPEREJulius Shulman, col·lecció fotogràfica del MUAJulius Shulman
2006SEMPERESEUS, 10 ANYS DE FORMACIÓ, DOCÈNCIA I CULTURAVVAA
2006365SEUS, 10 ANYS DE FORMACIÓ, DOCÈNCIA I CULTURAVVAA
2006ALTAMIRASEUS, 10 ANYS DE FORMACIÓ, DOCÈNCIA I CULTURAVVAA
2006SEMPEREDONES ARTISTES. COL·LECCIÓ DEL MUAElena Aguilera, Montserrat Albert Sistachs, Lorena Amorós, María Chana, Mara Diaconu, Mª Teresa Martín-Vivaldi, Aurelia Masanet, Padma von Mühlendahl, Ana Peters, Gertrudis Rivalta, Carmen Cutillas, Everlyn Nicodemus, Sylvie Bussières, Dori Martín Lázaro, Asta Masyulite, Pilar Sala Vallejo, Elena Surdu Stanescu, Margarita Andreu, Begoña Baeza, Silvia García Ponzoda, Patricia Gómez, Paloma Muñoz y Mayte Vieta
2006ALTAMIRATRENCAR EL SILENCI. ESQUELLOTS I TAMBORSTomás Martínez López
2006365PLACERES BÁRBAROSSILVIA SEMPERE
2006NAIASPANORAMA CENSORMiguel Soler
2006NAIASNOvanityJUAN GÓMEZ
2006ALTAMIRAMANGA JAPONÉSColección Raúl Rodriguez
2006SEMPEREEl llegat de SharakuSharaku
2006ALTAMIRAEL BONSAI, UNA FORMA D'ARTEL BONSAI, UNA FORMA DE ARTE
2005365CIENCIATEC 05VVAA
2005SEMPEREMICROCÒSMICSBarbara Held, Ivan Bercedo, Jorge Mestre, Carles Hac Mor, Ester Xargay, Isaki Lacuesta, Sylvie Bussières, Perejaume y Joan Fontcuberta
2005ALTAMIRACIENCIATEC 05VVAA
2005NAIASArtesanies DigitalsPSJM. Pablo San José
2005NAIASCosmÉTICAAlfred Porres
2005SEMPERECOL·LECCIÓ MUA. Obra sobre paperJosé Gutiérrez Solana, Joan Miró, Pablo R. Picasso, Amadeo Gabino, Eduardo Chillida, Manuel H. Mompó, Francisco Farreras, Salvador Victoria y Agustín Ibarrola
2005SEMPEREPromenade in NanolandVictor Puntes
2005SEMPEREMAGNUM SEES PIEMONTEMark Power, Alex Majoli, Peter Marlow, Harry Gruyaert, Patrick Zachmann, Luc Delahaye, Stuart Franklin, Jean Gaumy, Bruno Barbey, Ferdinando Scianna y Josef Koudelka
2005365EAC VII. TROBADES D'ART CONTEMPORANIMaría Alonso Borso, Maica Alonso Encinas, Pablo Bellot García, Sergio Davó González, Antonio García Alonso, Susana García Ungo, Bernabé Gómez Moreno, Alejandro Orfeo Soler Denia, José Antonio Torregrosa García, Pepe Calvo, Cristina Fontsaré, Carlos Nikas Pinto, Fernando Bayona González, Massimo Pisani, Milagros Angelini Vega y Aggtelek
2005ALTAMIRAA través dels meus ullsAlicia Lamarca
2005365IV CENTENARI QUIXOT CERVANTESCervantes y el Quijote
2005SEMPEREIV CENTENARI QUIXOT CERVANTESCervantes y el Quijote
2005ALTAMIRAIV CENTENARI QUIXOT CERVANTESCervantes y el Quijote
2005NAIASSENSE EXPOSICIÓ
2005NAIASDe-gèneresGino Rubert
2005365Paisatges pintatsLourdes Grobet
2005SEMPERESempere entre amicsAlbert Agulló, Ana Peters, José Díaz Azorín, Arcadio Blasco, Joaquín Michavila, Antoni Miró, José Guerrero, Antonio Lorenzo, Gerardo Rueda, Jordi Teixidor, Gustavo Torner, Fernando Zóbel, Rafael Canogar, Luis Feito, Manuel Millares, Manuel Viola, Lucio Muñoz, Miguel Alberquilla, Rinaldo Paluzzi, Julián Gil, José María Iglesias, Waldo Balart, Jaume Rocamora, Eduardo Chillida, Joan Hernández Pijuan, Vicente Vela, Salvador Victoria, Roberta González, Albert Ràfols-Casamada, Alfredo Alcaín, Fernando Almela, Enrique Brinkmann, Francisco Echauz, Francisco Farreras, Luis Gordillo, Totte Mannes, Manolo Molezún, Guillermo Pérez Villalta, Águeda de la Pisa y Joaquín Vaquero Turcios
2005ALTAMIRARambla Dins. Paisatges InteriorsVicente Albero
200436525 Aniversari de la Universitat d'Alacant25 Aniversario de la UA
2004SEMPERE25 Aniversari de la Universitat d'Alacant25 Aniversario de la UA
2004ALTAMIRA25 Aniversari de la Universitat d'Alacant25 Aniversario de la UA
2004NAIAS25 Aniversario de la Universidad de Alicante25 Aniversario de la UA
2004SEMPEREEusebi SempereEusebio Sempere
2004ALTAMIRAMirades sobre ÀfricaMedicusmundi
2004365EAC VI. Encontres d'Art ContemporaniAntonio Agulló García, Santiago C. Canals, Alicia Esteve Tébar, Salvador Gómez García, Carlos de Gredos, Mónica Jover Calvo, Joan Llobell, Manuel Martínez Torres, Lourdes Murillo, Luisa Pastor, Pablo Rodes Domene, Mario Rodríguez Ruiz, David Trujillo Ruiz, José Miguel Vera Sánchez, Susana Vidal Marín.
2004365TravelersPaloma Muñoz y Walter Martin
2004NAIASMar de SalFrancisco José Sánchez
2004365AlcorisaSantos Montes
2004NAIASConsumeix aixòClaudio Aldaz
2004SEMPERETiris i troiansJoan Castejón
2003ALTAMIRATresors en les roquesMuseo Geominero
2003NAIASGravat japonès contemporaniVarios artistas
2003365La distància correctaMabel Palacín
2003365De llits sords i sonorsM. Martín Vivaldi
2003SEMPEREEl monte perdidoJavier Codesal
2003ALTAMIRAEl Signe i l'Espai.El Signo y el Espacio. (Varios Artistas)
2003NAIASImatges de l'amorMara Diaconu y Elena Surdu
2003SEMPEREDos cultures, un diàlegKerstin Abraham, Arcadio Blasco, Claudi Casanovas, Caxigueiro, Charo Cimas, Michael Cleff, Gerhard Hahn, Alberto Hernández, Marisa Herrón, Ángel Garraza, Doris Kaiser, Enrique Mestre, Gertraud Möhwald, Ulrike Mole, Rafael Pérez, Gabriele Pütz y Renée
2003ALTAMIRAE MOS ESCRITS NO CREHEU ÉSSER FAULA. UN RECORREGUT PER LES OBRES DELS ESCRIPTORS ANTICSEscritores medievales y modernos
2003365Els immortalsAurora Valero
2003365Caixa de ressonànciaPatricia Gómez
2003ALTAMIRAFundació Ramón J. Sender . Col·lecció d'ArtVVAA
2003NAIASEl Centre de Càlcul: 30 anys desprésJosé Luis Alexanco, Tomás García Asensio, Elena Asins, Manuel Barbadillo, Ana Buenaventura Barrials, Gerardo Delgado, José Luis Gómez Perales, Luis Lugan, Abel Martín, Manuel Quejido, Enrique Salamanca, Francisco Javier Seguí de la Riva, Eusebio Sempere
2003SEMPEREObjectes d'adopció, Exposició optativaSylvie Bussières
2003ALTAMIRAR_evolució tecnològicaR-evolución tecnológica
2003NAIASLimboNacho Bolea
2003NAIASRecintesMargarita Andreu
2003SEMPERELa classe mortaTadeusz Kantor
2003365Gravetat ZeroDaniel Canogar
2002SEMPEREDavall el sostre transparentMolinero Ayala 
2002NAIASMés [+]Izabella Jagiello
2002365Imatges de la CiutatImágenes de la ciudad
2002SEMPEREArquitecturesGuillermos Vázquez Consuegra
2002NAIASEnredarte Francisco Javier Abarca Álvarez, Manuela Avilés Martos, Javier Callejas Sevilla, Antonio Collados Alcaide, Juan Escobar Posadas, Ángel García Roldán, Linarejos Lucena Morenos, Pilar López Pérez, Eva María Luque Martín, Miguel Ángel Melgares Calzado
2002ALTAMIRACol·lecció d'art contemporani Universitat de GranadaVVAA
2002SEMPEREEl Carmen Rodriguez AcostaFrancisco Fernandez
2002SEMPERETrobada amb la poesiaAlbert Agulló
2002NAIASNadalJuan Carlos Nadal
2002365Temps i pensamentDamià Díaz
2002ALTAMIRALlum davall el mediterraniÀngel M. Fitor
2002ALTAMIRA10 artistes per al 700 aniversari de la Universitat de LleidaVVAA
2002SEMPERETrànsitPaloma Navares
2002ALTAMIRARetrats de cantantsJuan Miguel Morales
2002365Corredors de LlumMayte Vieta
2002ALTAMIRACent i... postalicas a Federico García LorcaCiento y... postalicas a Federico García Lorca
2002SEMPERESubmergitsLidó Rico
2002ALTAMIRATinta y papel. Industria y arte.Tinta y papel. Industria y arte.
2002NAIASAlberto García-Álix, Javier Campano, Jesús Zuazo, Miguel Catalá, Pepe Calvo y Aitor Ortiz Javier Baldeón, Pepe Calvo, Javier Campano, Miguel Català, Alberto García Alix, Humberto Rivas y Jesús Zuazo
2001SEMPEREFragmentsColección Rafael Tous d´Art Contemporani
2001365FragmentsColección Rafael Tous d´Art Contemporani
2001NAIASFragmentsColección Rafael Tous d´Art Contemporani
2001ALTAMIRAFragmentsColección Rafael Tous d´Art Contemporani
2001NAIASCollagesFrancisco Farreras.
2001SEMPEREDel Cantàbric al Mediterrani. 1975-2001Felipe Iguiñiz
2001ALTAMIRAMar, camí de ciència i de culturaMar, camino de ciencia y de cultura
2001SEMPERESindetikonCarlos Pazos
2001365ContranaturaJoan Fontcuberta
2001ALTAMIRAJoguets de llanda: l'època daurada de Rico SA.Juguetes de lata: la época dorada de Rico S.A.
2001NAIASAnimals de l'Arca. Una aproximació a l'art i l'estètica de la naturalesaFernando Fueyo
2001NAIASMúsica de GaratgeIgnacio Pérez Jofre
2001365Josep Renau: cartellisme i disseny publicitariJosep Renau
2001SEMPERECalidoscopiDis Berlín
2001NAIASViatges fotogràfics de Santiago Ramón i Cajal.Santiago Ramón y Cajal
2001SEMPEREA Primera Vista. Col·lecció d'Art de les Corts d'AragóVVAA
2000ALTAMIRAArt EsquemàticArte Esquemático
2000NAIASRodi (1902-1996)Luis Pablo Sanz Lafita
2000365ConcèntricaMacel·li Antúnez Roca
2000SEMPERELos Ángeles Obscura: La fotografia arquitectònica de Julius ShulmanJulius Shulman
2000ALTAMIRALa Falcata Ibérica de la SerretaLa Falcata Ibérica de la Serreta
2000365Memòria LíquidaEmilio Zurita
2000SEMPEREPintura MetarrelistaPintura Metarrelista
2000ALTAMIRACeràmica califal de DéniaCerámica califal de Denia
2000365La Societat InformacionalDaniel García Andújar
2000365La Llar dels Milagros del CosMira Bernabeu
2000SEMPEREAntilògica 1993-2000Santi Tena
2000365Ceràmica, fi de segleCerámica, fin de siglo
2000ALTAMIRALa Bíblia Sacra de Cocentaina i la Biblioteca del Seminari de Sant Miquel d'OrihuelaLa Biblia Sacra de Cocentaina y la Biblioteca del Seminario de San Miguel de Orihuela
2000SEMPERECol·lecció d'Art Contemporani de la Fundació Coca-Cola EspanyaFundación Coca-Cola
2000NAIASLa Forja en Vila IrisLa Forja en Villa Iris
1999ALTAMIRAEl Rei Llop de La l'Alcúdia d'ElxEl Rey Lobo de La Alcudia de Elche
1999365La memòria que ens unixAdriano Carrillo, Albert Agulló, Anzo, Rafael Armengol, Pepe Azorín, Arcadio Blasco, Manuel Boix, Mario Candela, Joan Castejón, Custodio Marco, Equipo Crónica, María Chana, Pilar Dolz, Juana Francés, Amadeo Gabino, Joan Genovés, Artur Heras, Paul Lau, José Jardiel, Javier Lorenzo, Joaquín Michavila, Antoni Miró, Manuel H. Mompó, Ana Peters, Equipo Realidad, Rey Fueyo, Ripollés, Vicente Rodes, Sento Maciá, Sixto Marco, Salvador Soria, Jordi Teixidor, Aurora Valero y José Vento.
1999NAIASImatges de la ciència en l'Espanya contemporàniaImágenes de la ciencia en la España contemporánea
1999SEMPERESempere. Obra gràficaEusebio Sempere